Pokoje

Ubytování Cukrovar se nachází v Lovosicích  200 m od centra města.
 
Nabízíme moderní pokoje vybavené sociálním zařízením, lednicí, fénem. K dispozici je bezplatné Wi-fi a  soukromé parkoviště.
Některé pokoje mají trezor, klimatizaci, kuchyňskou linku, rychlovarnou konvici. V ceně je ložní prádlo a ručníky.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkami

Pokoj č. 7

V tomto pokoji je manželská postel a rozkládací pohovka s možností přistýlky pro další dvě osoby, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňský stůl, psací stůl, klimatizace, sociální zařízení se sprchou.


 

Apartmán

Apartmán č. 8

Apartmán se skládá ze dvou místností: V jednom pokoji je manželská postel, v dalším pokoji je kuchyňská linka s jídelním stolem. Dále se tam nachází rozkládací pohovka (1,5 lůžka). Vybavení: kuchyň, vařič, rychlovarná konvice, lednice, trezor, sociální zařízení se sprchou


 

Dvoulůžkový pokoj

Pokoj č. 9

V tomto pokoji je manželská postel, lednice, psací stůl,  sociální zařízení se sprchou.


 

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkami a balkonem

Pokoj č. 10

V tomto pokoji je manželská postel a rozkládací pohovka s možností přistýlky pro další dvě osoby, lednice, psací stůl, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, balkon.


 

Jednolůžkový pokoj

Pokoj č. 11

V tomto pokoji je jednolůžko, lednice, psací stůl,  sociální zařízení s vanou.

 

Apartmán

Apartmán č. 12

Apartmán se skládá ze dvou místností: V jednom pokoji je manželská postel, v dalším pokoji je kuchyňská linka s jídelním stolem a dvě plnohodnotná oddělená lůžka. Vybavení: kuchyň, vařič, rychlovarná konvice, lednice, trezor, sociální zařízení se sprchou