Vinný lístek

Bílá vína jakostní

0,75l ChardonnayJeho vůně je ovocná s jemnými podtóny citrusů. V chuti je svěží, elegantní, plné a harmonické.

190,-

0,75l Rulandské šedéPůvod této odrůdy můžeme hledat ve Francii. Má zlatožlutou barvu, někdy s vyšší intenzitou. V chuti je plné s decentním kořenitým charakterem.

195-

Bílá vína s přívlastkem

0,75l Ryzlink Vlašský PSBílé révové, suché víno s přívlastkem. Příjemná vinná vůně s jemnými tóny ovoce. Chuť je harmonická s pikantní souhrou kyselin.

295,-

Růžová a červená vína jakostní

0,75l Svatovavřinecké RoséVíno, které určitě zaujme svou elegantní barvou a krásnou, svěží, velmi intenzivní vůni s dominujícími ovocnými tóny.

195,-

0,75l Modrý PortugalJe jemnější červené víno se světle rubínovou barvou. Vůně je jemně květinová, chuť elegantní, plná s nižším obsahem kyselin.

210,-

Červená vína s přívlastkem

0,75l Dornfelder PSMá výraznou rudou až nachovou barvu. Vůně je ovocná, velmi intenzivní, chuť je jemná a příjemně sametová.

295,-

Australská vína

Bílé víno

0,75l Australian Bush ChardonnayZelenožluté, slámově buketní víno s nezaměnitelnou lehce máslovou chutí. Víno je vhodné podávat k rybě, mořským plodům a některým zeleninovým pokrmům.

245,-

Červené víno

0,75l Australian Bush Cabernet ShirazVýrazné a komplexní červené suché víno s výrazným buketem červeného ovoce, višní a švestek, silnou ovocnou dlouhou chutí. Víno je vhodné podávat ke kořeněným pokrmům, těstovinám a grilovaným masům.

245-

Go to top